Про нас

Про нас

Сергій Резніченко звертається до традиційних жанрів у творчості – ню, натюрморт. У Сергія вони завжди сприймаються по-новому, але дуже впізнавано, індивідуально, сучасно. Особливим феноменом художника є те, що він ніколи не повторюється, навіть у своїх етюдах, скетчах-зарисовках. Кожен його твір сповнений внутрішньої спружиненої енергії, флеру еротизму та магнетизму.

Творчість Ніни Резніченко заворожує поєднанням дуальностей, часто здавалося б непоєднуваних речей – фігуративну та абстракції, і це, зважте, в одному творі. Поєднання пастозної техніки з тонкими кольоровими вальорами, лісируванням, потьоками – всі ці прийоми додають «смаку». Кожен свій твір Ніна Резніченко вибудовує дуже емоційно, і драматургія його дуже складна. Яскраві барви сприймаються зовсім по-іншому на тлі ускладненої сльоти. Набувають прихованих психологічних нюансів, пробуджують асоціації. Живопис Ніни Резніченко викликає відвертість і пробуджує щирі почуття.

Сергій Резніченко

Сергій Резніченко

Значну частину життя проводжу в майстерні, працюю в стилі постмодерного напрямку. Член Українського національного товариства художників.
З 1989 року Сергій Резніченко взяв участь більш ніж у півсотні виставок в Україні та за кордоном.
Роботи знаходяться в колекціях Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Г. Возницького, Національного музею у Львові ім. Андрея Шептицького, Львівського палацу мистецтв, Музею сучасного мистецтва в Україні (Київ), а також у приватних колекціях багатьох країн.

читати далі
Ніна Резніченко

Ніна Резніченко

Ніна Резніченко брала участь у багатьох виставках і галереях (понад 30) по всьому світу в Україні, Росії, США та Європі.
Член Українського національного товариства художників, член Міжнародної асоціації художників «Мистецтво без кордонів».
Її пензлик сміливий і часто зачіпається абстрактним стилем, з різницею між світлом і тінню в її картинах, текстурою штрихів кольорів.

читати далі